ONAY TESİSAT HIZLI GÜVENLİ HİZMET ONAY TESİSAT HIZLI GÜVENLİ HİZMET
Sayfa Yükleniyor..
Lütfen Bekleyin...

Kaçak Su Tespiti

Su kaçağı eski/yeni fark etmeksizin günümüzde her yapıda olabilir. Sadece ev olarak değil aynı zamanda işyerinizde de olabilir. Bu gibi sorunlarla ne zaman karşılaşacağımızı maalesef ki önceden bilemiyoruz. Dolayısı ile profesyonel yardım almak isterken bazen hataya düşebiliriz.

Su kaçak tespitinde bazı hataların ne yazık ki telafisi güç olabilmektedir. Hatta bazı müşterilerimiz ile iş esnasında ettiğimiz sohbetlerden edindiğimiz tecrübelere dayanarak bazı acemi kişilerin kendi hataları sonucu oluşan masrafları müşterilerinden çıkardıklarını, hatta bazı durumlarda tatsızlıklar yaşandığı da olabilmektedir.

Onay Tesisat olarak profesyonel ekibimiz ile bu gibi olayları duyarken her ne kadar sektör adına üzülsekte, kendimizle gurur duymaktayız.

Sektöre yıllarını harcamış ustaların torunları ve evlatları olarak bugün İstanbul’un bir çok semtine hizmet veren Onay Tesisat, müşteri memnuniyetine verdiği önemle bilinirken, şeffaflık politikası, uygun fiyat garantisi ve nokta tespit su kaçağı bulma garantisi ile hala hizmetlerine devam etmektedir.

Kaçak su tespiti ve sızıntıları tespit ederken her zaman profesyonel cihazları kullanmayı tercih ederiz.
Artık evimiz berbat olacak, kirlenecek, duvarlar yada fayanslar kırılacak korkusu yok! Çünkü modern cihazlar ile su kaçağının olduğu bölgeyi nokta tespit görüyoruz. Sadece o bölgeye müdahale ederek su kaçağına son veriyoruz.

Artık tercih sizin. Yılların tecrübesi ile yoğurulmuş profesyonel ekibi ile göz dolduran Onay Tesisat ile tanışın!

Kampanyalı fiyatlarımız ile her daim memnun müşterilerimiz arasına katılmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

×

Merhaba!

Onay Tesisat Canlı Destek Servisine Bağlanmak için lütfen sorunuzu yazabilirsiniz. Zaman kaybetmek istemiyorsanız; 0530 238 18 34 no'lu telefondan hemen arayabilirsiniz!

× WhatsApp Canlı Destek
Adana Şalgamı